03067, г. Киев, ул. Выборгская 104, оф. 210

 

Колекторні шафи Heat-PEX

Колекторні шафи використовуються для монтажу та приховування колекторних систем опалювання і водопостачання, приладів обліку холодної і гарячої води, теплової енергії та різної запірної апаратури та електроустаткування.

Компанія HEAT-PEX виробляє колекторні шафи двох типів монтажу: вбудовані та настінні. Колекторну шафу можна встановити на підлогу або прикріпити до стіни, для цього в задній панелі і у висувних ніжках, знаходяться отвори. Зовнішня (настінна) колекторна шафа встановлюється у випадку, коли відсутня необхідна товща стіни для монтажу вбудованої шафи. Настінні шафи пофарбовані в білий колір порошковою фарбою, а у вбудованих декорується тільки знімна (лицьова) панель. На дверцятах встановлюють якісні замки, що перешкоджають несанкціонованому доступу до колекторної системи.

Вбудовані шафи користуються великим попитом, оскільки вони малопомітні, не псують загальний вигляд приміщення, зручні в експлуатації. Вбудовані шафи представлені у двох варіантах: стандарнті та Lux. У порівнянні зі стандартними колекторними шафами, шафи Lux мають ряд істотних переваг. Колекторні шафи Lux повністю виконані з оцинкованої сталі, а фасад виготовлений з цілісного листа без зварювальних швів, що дозволяє уникнути корозії. Товщина металу становить 0,7 мм. У стандартних колекторних шафах висота регулюється до 670 мм, у Lux – до 720 мм, глибина шаф однакова – 200 мм. Для зручного монтажу збільшений хід ніжки на 50 мм, а також збільшена кількість бічних монтажних отворів та отворів на задній панелі.

Переваги колекторних шаф, пропонованих нашою компанією:

  • Приховування колекторів опалювальної системи, без шкоди для інтер’єру.
  • Зручний доступ до всіх елементів, що знаходяться усередині шафи.
  • В подальшому можливість заміни елементів.

Шафа колекторна вбудована

Шафа колекторна настінна