03067, г. Киев, ул. Выборгская 104, оф. 210

 

Комплектующие для системы теплого пола

Пластифікатор

Пластифікатор (добавка в бетон, суперпластифікатор, пластифікатор для теплої підлоги, пластифікатор для стяжки) для теплої водяної підлоги використовується для покращення теплофізичних та механічних властивостей бетонної стяжки. Використовують пластифікатор для підвищення теплопровідності стяжки і надання їй більшої пластичності, для точного огортання трубопроводу системи, а також для підвищення межі міцності на стик, тобто еластичності, стяжки.

Основні властивості пластифікатора, пропонуємого нашою компанією:

  • Уповільнення початку схоплювання цементу
  • Підвищення пластичності бетону при незмінному співвідношенні вода/цемент
  • Зменшення кількості води, необхідної для замішування, при постійній консистенції від 12 -20 %

Середні витрати пластифікатора (добавка в бетон, суперпластифікатор, пластифікатор для теплої підлоги, пластифікатор для стяжки)  становить 0,2 літра на 1 м², тобто 2% від маси цементу на 1м³.

Склад розчину при цьому може бути наступним:

  • пісок - 400 кг
  • цемент М400 - 200 кг
  • вода - 30 л
  • пластифікатор - 4 кг.

Час повного затвердіння стяжки, згідно СНіП, становить не менше 28 діб.

Неприпустимо прискорювати затвердіння стяжки, включаючи систему «тепла підлога».

Умови зберігання:

Зберігати необхідно в щільно закритій коробці з поліетилену або сталі при температурі від 5° С до 40° С, під навісом. При тривалому зберіганні рекомендуємо пластифікатор ретельно перемішати.

Пакування:

Пластифікатор запакований у каністри вагою 5 кг.

Термін зберігання:

12 місяців від дати виробництва.

Демпферна стрічка

Демпферна стрічка (компенсаційна стрічка, міжконтурна стрічка, розділова стрічка, отстіна стрічка, пристінна стрічка, крайова стрічка) - елемент при установці теплої підлоги, який використовується в якості теплового шву при укладанні теплих водяних підлог. Демпферна стрічка - це економічний і довговічний матеріал з чудовими термо-, звуко- і вологоізоляційними властивостями, використовується для ущільнення стиків або герметизації зазорів і щілин. Володіє відмінною стійкістю проти впливу прямих сонячних променів, вологи, високих і низьких температур.

Демпферна стрічка має низький коефіцієнт теплопровідності і високий коефіцієнт звукопоглинання. Крім цього, демпферна стрічка забезпечує теплову ізоляцію підлоги, обмежуючи витрати тепла через бічні стіни будівлі.

Крайові стрічки повинні мати можливість прийняти термічне подовження поверхні безшовного полу, котрі можуть сягати 5-10 мм.

Ізоляція запобігає розтріскуванню стяжки в період її висихання і подальшої роботи, і одночасно служить теплоізоляцією, обмежуючи втрати тепла через стіни будівлі. Її укладають уздовж всіх оточуючих стін, і піднімаються над рівнем підлоги елементів будівлі. Використовується в якості одноразового витратного матеріалу. Після укладання не витягується.

По можливості демпферну стрічку необхідно укладати безперервно, в тому числі в нішах і по кутах. Крайова стрічка повинна виходити за межі рівня обробленої. Виступаюча частина зрізається тільки після повної укладання підлогового покриття, а в разі кахельної плитки - після затірки швів.

Характеристики:

Матеріал: спінений поліетилен

Товщина стрічки: 8мм,10мм.

Ширина: 150 мм.