03067, г. Киев, ул. Выборгская 104, оф. 210

 

Мати для монтажу систем «тепла підлога»

Компанія пропонує технічно прогресивні та зручні при монтажі мати для монтажу систем «тепла підлога». Використання матів допоможе користуватися системою «тепла підлога» на повну, а також заощадити кошти, оскільки головна задача матів – це теплоізоляція і максимальне використання теплової енергії. Підкладка (мати) виготовлені з пінополістиролу і використовуються для монтажу системи «тепла підлога». Пінополістирол – це високоякісна екологічна самозатухаюча сировина, що відповідає всім європейським стандартам. Унікальні властивості матеріалу та технології виробництва дозволяють використовувати дану продукцію для звуко- і теплоізоляції.

Використання підкладки з пінополістиролу дозволяє виключити втрати тепла в нижньому напрямку, підвищити звукоізоляцію і шумопоглинання, завдяки утвореному акустичному лабіринту, а також полегшує монтаж системи. Плівкове покриття має гідроізоляційні властивості і також знижує тепловтрати.

 

 

Бобишки на поверхні підкладки, висотою 20 мм, дозволяють укласти і закріпити нагрівальну трубу без додаткових пристосувань.

Розмір плити(мм) 1020 * 520 * 50
Товщина теплоізолюючого шару(мм) Лист 30 / бобишки 20мм
Ефективна площа(кв.м.) 0,5
Шумопоглинання (дб) 23
Коефіцієнт теплопровідності(Вт(м*К) 0,036
Міцність на стиск (МПа) 0,16
Діаметр використаної труби (мм) 16-18