03067, г. Киев, ул. Выборгская 104, оф. 210

 

Внутрішня каналізація Пафплайф

Труби і фасонні вироби для з'єднання системи внутрішньої каналізації ПАЙПЛАЙФ виготовляються з сополімерного поліпропілену, на відміну від Кополімерного у деяких інших виробників. Цей матеріал надає трубам більшу стійкість до високих і низьких температур, а також до різних хімічних засобів. У той же час, це одна з найлегших каналізаційних систем, що існують на ринку.

Висока стійкість до механічних впливів і ударостійкість роблять цю систему незамінною при монтажі в умовах зі зниженою температурою, і навіть на морозі. Важливу роль ці параметри можуть зіграти і під час транспортування труб.

Поліпропіленові каналізаційні труби ПАЙПЛАЙФ витримують тривалий вплив високої температури (при протіканні гарячої води, наприклад), що знаходить своє відображення при переважному їх застосуванні в системах стічних вод хімчисток або підприємств харчової промисловості.

Стійкість на вплив кислот, лугів і розчинників дозволяє широко застосовувати труби ПАЙПЛАЙФ в хімічній і фармацевтичній промисловості, а також на бензозаправних станціях і автомайстернях.

Завдяки застосуванню пружної спеціальної системи  ущільнень, труби ПАЙПЛАЙФ легко і безпечно монтуються і оберігають від протікання. Прокладка закріплюється "навічно" в заводських умовах, тому повністю виключається можливість її пошкодження при монтажі.

Двогуба  ущільнююча прокладка з зміцнюючим кільцем є перевіреним характерним елементом системи внутрішньої каналізації фірми PipeLife. Завдяки обраній конструкції і спеціальним матеріалам отримано. Порівняння сил, необхідних для монтажу труби 110

100% ущільнення з'єднань, висока міцність, а також більш легкий монтаж і демонтаж в порівнянні з традиційним методом.

ВНУТРІШНЯ КАНАЛІЗАЦІЯ

Система внутрішньої каналізації включає повний перелік елементів для відводу господарсько-побутових стоків всередині будинку (підходи, спускові канали, вентиляція і канали відводу):

  • Труби і фасонні частини, діаметром від 32 до 160 мм, кольору: діаметр 32, 40, 50 мм: білі; діаметр 75,110, 160 мм - сірий.
  • Асортимент: водяні каналізаційні трапи, виходи, протипожежні кільця ущільнювачів, кріплення труб.
  • Повітряні клапани для аерації каналізаційної системи, які виключають використання венттруби. Для виробництва труб і фасонних частин для внутрішньої каналізації застосовується поліпропілен - ПП-блоковий поліетилен з підвищеною термічною стійкістю.

 

Внутрішня каналізація із поліпропілену
Асортимент Труби і фасоні частини (коліна, трійники, муфти і т.п.)
Матеріал PP-B/HT – блок-сополімер поліпропілену з підвищеною термостійкістю
Структура Однорідні з розтрубом і гумовим кільцем ущільнювача
Діаметр, мм 32
40
50
75
110
Довжина,мм 250, 500, 1000, 2000, 3000
Колір Білий (для діаметрів 32, 40 мм), сірий (от 50 діаметру та більше)
Температура використання від -5°C до 95°C
Хімічна стійкість Стійкий до впливу кислот і лугів в межах від pH 2и до pH 12. Хімічна стійкість до агресивних стоків дозволяє широко застосовувати труби в хімічній і фармацевтичній промисловості.
Застосування Відведення господарсько-побутових стоків всередині будівель. Труби ПП витримують тривалий вплив високих температур, що дозволяє застосовувати їх в стічних системах хімчисток, на підприємствах харчової промисловості та там, де необхідно відводити велику кількість гарячої води.
Переваги Важкозаймистий матеріал каналілізаціонних труб не переносить вогонь на інші елементи будівель, значно перевершує в цьому каналізацію з ПВХ.
Кільце ущільнювача вмонтовано в розтруб заводом так, що при монтажі виключена можливість перекосу або зміщення
Гладка внутрішня поверхня труб, форма розтруба і гідравлічні параметри перешкоджають утворенню жирових відкладень в системі каналізації.
Експлуатаційний період Мінімум 50 років
Сертифікація Висока якість продукції підтверджена сертифікатом якості ISO 9001.
СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ, виданий державним сертіфікац.органом «ЦентрСЕПРОтепломережа»,
«Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи».