Арматура AFRISO

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Afriso

Арматура AFRISO

Історія компанії AFRISO починається в 1869 році, з «Підприємства по виробництву термометрів», що стало «першим каменем» сьогоднішньої компанії. В рамках розвитку компанії були відкриті філії в Східній Європі - найуспішніші з них в Румунії, Польщі та Україні.

Серед усього розмаїття виробників запірної і регулюючої арматури, а також спеціальної автоматики для управління опалювальними системами, різного роду котельнями та системами ГВС, виділяється німецький виробник Afriso. Сьогодні компанія прагне надати клієнтові найбільш сучасний і технологічний продукт, з урахуванням всіх вимог, гармонії з навколишнім середовищем і інноваційністю.

Протягом більше 150 років, торгова марка зарекомендувала себе як виробник продукції досконалої роботи, зручної для монтажу, з сучасними технологіями і постійним прагненням до вдосконалення. Компанія Afriso виробляє опалювальну арматуру, автоматику для регулювання, вимірювальні прилади: манометри, термоманометри, термометри, групи безпеки, термостати, триходові крани, та багато іншого.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст