Каналізаційні трапи та аксесуари Aquer

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Каналізаційні трапи та аксесуари Aquer

Каналізаційні трапи та аксесуари Aquer

Завод AQUER виробляє широкий асортимент аксесуарів для систем каналізації: трапи, приєднання для унітазів, штуцери, каналізаційні труби, фітинги, перехідники на чавунні труби, заглушки, пробки-заглушки, люки, елементи витяжної і водостічної систем, і т.д.

Трапи для каналізації забезпечують ефективне видалення води з ванних кімнат і душових, а також з балконів, терас, підвалів, пралень, котелень. Трапи бувають прямі і бічні, в свою чергу вони поділяються на регульовані і нерегульовані. В основному трапи виготовляють із пластику, а його кришка може бути як із пластику, так і металева, решітка в основному сталева і буває не на всіх трапах. Трапи мають дуже широке застосування, як в побуті, так і в промисловості. Вони затримують потрапляння сміття або великих часток в каналізаційні труби. Таким чином, трапи просто необхідні на промислових підприємствах, підприємствах громадського харчування, в громадських місцях, наприклад в лікарнях, в школах, в басейнах тощо.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст