Каналізаційні труби Aquer

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Каналізаційні труби Aquer

Каналізаційні труби Aquer

Компанія AQUER була заснована в 1999 році і складалася лише з трьох виробничих відділів, що розташовувалися в с. Міклушовице неподалік від м. Бохня (Польща).

Сьогодні AQUER – це одне з найбільш технологічних і динамічно зростаючих підприємств в Європі, яке виробляє продукцію для каналізаційних, санітарних та опалювальних систем. Компанія виготовляє сучасні вироби із пластмаси (лиття і штамповка), гуми і металу.

Внутрішня каналізація AQUER – це комплексна система труб і фітингів, виготовлених з поліпропілену сірого і білого кольору. Головною перевагою системи AQUER є стійкість до високих температур і впливу хімічних речовин, гладкість стінок, що уповільнює випадення осадів, швидкість і легкість монтажу, відсутність токсичних виділень при горінні.

Система внутрішньої каналізації AQUER застосовується при будівництві приватних житлових і багатоповерхових будинків, офісів на підприємствах. Труби і фітинги використовуються для ефективного відведення побутових і промислових стічних вод, а також відведення дощової води всередині будівлі.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст