Електричні водонагрівачі та
водонагрівачі непрямого нагріву Ariston

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Ariston

Електричні водонагрівачі та водонагрівачі непрямого нагріву Ariston

Водонагрівачі Ariston характеризуються простотою управління, компактністю, зрозумілою установкою, різноманітністю модельного ряду, стильним дизайном, економічністю і ціновою доступністю, представлені у об'ємах від 50 до 450 л. Комфортне та економне використання забезпечують запатентовані технології та функції електронного керування. Відмінною особливістю цього обладнання є наявність пристрою захисного відключення, яке надійно захищає людину від ураження струмом.

Кожен бак має емальоване внутрішнє покриття для запобіганню корозії, а більшість моделей покриті титановою емаллю. Титан, утворюючи діоксидну плівку, запобігає утворенню накипу на внутрішній поверхні баку. У поєднанні з магнієвим анодом, що зупиняє процес окислення, він забезпечує повний захист від корозії. Це значно подовжує строк служби водонагрівача. Також корпус баку захищений високоякісною та екологічно чистою ізоляцією з циклопентану. Це зберігає температуру нагрітої води та підвищує ефективність водонагрівачів.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст