Теплові насоси
Ariston

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Ariston

Теплові насоси Ariston

Піклуючись про навколишнє середовище, компанія Ariston розробила нову серію водонагрівачів з тепловими насосами.

Вони працюють на принципі охолоджувального циклу зі зміною агрегатного стану: рідина випаровується і конденсується в термодинамічному циклі при різних температурах завдяки стисненню і розширенню. При випаровуванні рідина забирає тепло від джерела з більш низькою температурою, а при конденсації - віддає тепло її одержувачу, який володіє більш високою температурою.

Водонагрівачі з тепловими насосами здатні нагрівати воду при гранично низькому споживанні електроенергії завдяки тому, що 70% тепла для нагріву береться з навколишнього повітря. Він споживає в 3 рази менше електроенергії на нагрів води, ніж звичайний водонагрівач. Холодоагент R134A, що використовується як теплоносій, нешкідливий для озонового шару Землі, не містить хлор, що завдає шкоди навколишньому середовищу, не токсичний та не горить.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст