Сонячні колектори
Ariston

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Ariston

Сонячні колектори Ariston

Гарною альтернативою застосуванню теплових насосів для приготування гарячої води можуть бути сонячні колектори. Вони відрізняються максимальним рівнем енергоефективності і відповідають стандарту EN 12975.

Компанія Ariston виготовляє 2 види геліоколекторів: плоскі та вакуумні. У вакуумних колекторах нижчі теплові втрати, також серед переваг працездатність при низьких температурах, здатність генерувати високі температури та легкий монтаж. Перевагами плоских колекторів є можливість встановлення під будь-яким кутом та вартість.

В колекторах Ariston застосовується спеціальне надпрозоре загартоване скло, яке відбиває мінімум сонячних променів і, відповідно, втрачає мінімум енергії. Поглинена сонячна енергія затримується завдяки призматичної поверхні, що створює усередині колектора "парниковий ефект". Наряду з максимальним ККД колектори міцні й безпечні: загартоване скло перевірене на стійкість до граду.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст