Труби та фітинги
мідні під пайку

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Труби та фітинги мідні

Мідні труби SANCO і фітинги IBP забезпечують надійне, довговічне, герметичне з'єднання

IBPGroup - міжнародна корпорація, яка працює на ринку з 1909 року та проектує, виготовляє і постачає сантехнічну продукцію по всьому світу. Головний офіс знаходиться в Великобританії, а заводи в Європі. Компанія Wieland успішно існує вже майже 2 століття. Її продукція завжди вигідно відрізняється високою якістю і широким асортиментом. Штаб-квартира компанії – в Німеччині, потужні заводи працюють в Австрії та США.

Мідні труби SANCO і фітинги IBP забезпечують надійне, довговічне, герметичне з'єднання. Їх переваги використання – це корозійна стійкість (як і будь-яких мідних виробів), зручність монтажу, стійкість до ультрафіолету і перепадам температури, низький коефіцієнт лінійного розширення, тривалий термін експлуатації. У деяких сферах інженерних систем, що працюють в умовах низьких температур (наприклад, в кондиціонуванні), вироби з міді просто незамінні. Мідь має бактерицидні властивості. Незважаючи на високу вартість, вироби все одно вважаються економічними, оскільки десятки років не потребують заміни. А змонтовані трубопроводи вирізняються привабливим зовнішнім виглядом.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст