Розширювальні баки
для опалення та водопостачання

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Розширювальні баки для опалення та водопостачання Ibaiondo

Розширювальні баки для опалення та водопостачання Ibaiondo

Компанія IBAIONDO розпочала свою діяльність у 1965 році в Іспанії, як допоміжне підприємство в галузі виготовлення котлів. Сьогодні це сучасне виробництво, що розробляє, виготовляє та продає під власною маркою напірне обладнання для гідравлічних установок та систем водопостачання. Компанія зосереджена на задоволенні нових потреб, що виникають у системах опалення та охолодження, де на першому місці – принцип енергоефективності.

В асортименті компанії IBAIONDO більш ніж 500 найменувань продукції – гідроакумулятори для систем водопостачання, розширювальні баки для опалення та охолодження, баки-акумулятори, гідравлічні стрілки, сепаратори повітря та шламу, ємності для стисненого повітря.

Розширювальні баки - це незамінний компонент у всіх системах опалення та охолодження. Вони дозволяють поглинати збільшення об'єму теплоносія, викликане перепадами температури, і підтримувати тиск в нагрівальному контурі в допустимих межах шляхом зменшення чи збільшення об'єму рідини. Вони також запобігають появі таких явищ, як кавітація, випаровування та вакуум.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст