Арматура IVR

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Арматура IVR

Арматура IVR

Якість, сервіс і інновації: ось пріоритети компанії IVR. Компанія, створена в 1973 році, пройшовши довгий шлях напруженої праці і розвитку, завоювала довіру професіоналів в більш ніж 60 країнах світу, а продукція відзначена більш ніж 30-ю авторитетними сертифікаційними організаціями. Компанія, яка протягом 30 років заслужено користувалася авторитетом серед кращих світових виробників кульових кранів для водопостачання, газу та індустріального сегмента, недавно зробила нові кроки у розвитку виробництва та асортименту.

У 2001 році був побудований новий завод і були зроблені масштабні інвестиції в нове виробництво і в найсучасніше високоефективне обладнання. Відділ "Дослідження та Розвитку" компанії IVR, проаналізувавши запити клієнтів і ринків, створив лінійки нової продукції серед яких: вентилі для систем опалення, термостатичні вентилі, вузли контролю та обліку, компоненти теплих підлог.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст