Каналізаційні труби
MAGNAPLAST HTPLUS

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Каналізаційні труби MAGNAPLAST HTPLUS

Каналізаційні труби MAGNAPLAST HTPLUS

У 1995 році в Польщі був здійснений спільний проект OSTENDORF і UPONOR, двох лідерів з виробництва полімерних труб – побудований завод MAGNAPLAST. Його основним напрямком стало виробництво систем внутрішньої та зовнішньої каналізації з полімерів. З 2000 р. компанія OSTENDORF є 100% його власником. На заводі виробляються системи внутрішньої та зовнішньої каналізації, колодязів, водопровідних труб.

Внутрішня каналізація MAGNAPLAST HTPlus – це система труб і фітингів нового покоління для ефективного відведення побутових і промислових стічних вод і дощових вод всередині будівлі. Труби та фітинги діаметром 32 мм, виконані в білому кольорі, діаметром 40-160 мм – в сірому кольорі. Для створення MAGNAPLAST HTPlus була застосована нестандартна рецептура: до складу поліпропілену були включені натуральні мінеральні матеріали, що забезпечило істотне зниження шумності та збільшило стійкість стічної системи перед агресивними хімічними елементами.

Новаторське рішення, що полягає в нанесенні сантиметрової шкали безпосередньо на трубах, робить монтаж труб MAGNAPLAST HTPlus ще більш ефективним.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст