Каналізаційні зовнішні труби
MAGNAPLAST

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Каналізаційні труби Ultra dB

Каналізаційні труби Ultra dB

Йдучи назустріч європейським і вітчизняним тенденціям впровадження низько шумних систем в нашому щоденному житті та роботі, компанія MAGNAPLAST випустила на ринок систему шумопоглинальної каналізації нового покоління Ultra dB. Завдяки складу матеріалу і товщині стінки досягається високий рівень акустичної ізоляції – близько 16 дБ.

Труби Ultra dB характеризуються двошаровою конструкцією стінки: внутрішня – білого кольору, зовнішня – синя, гладка, стійка до забруднення, з нанесеною сантиметровою шкалою. Внутрішня рівна поверхня білого кольору полегшує інспекцію.

Система Ultra dB застосовується при будівництві безнапірних, дощових і промислових каналізацій з низьким рівнем шуму. Вона використовується для відведення господарсько-побутових, комунальних, а також промислових стічних вод високого ступеня агресивності (рН2 – рН12), в тому числі з високою концентрацією сірководню і високою температурою (до 95 °С). Труби та фітинги Ultra dB ідеально підходять для використання в системах водовідведення багатоповерхових будівель

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст