Каналізаційні колодязі
MAGNAPLAST

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Каналізаційні колодязі MAGNAPLAST

Каналізаційні колодязі MAGNAPLAST

Уніфіковані каналізаційні колодязі MAGNAPLAST дозволяють складати камери з підіймальними трубами та телескопічними люками в різних варіантах, отримуючи широку сферу їх застосування. Інспекційні колодязі дозволяють проводити експлуатаційні роботи за допомогою спеціального обладнання. Відстійні та дренажні колодязі є доповненням до каналізаційних систем для відведення дощових і ґрунтових вод.

Пластикові ревізійні колодязі MAGNAPLAST дозволяють забезпечити зручне обслуговування та контроль за каналізаційними системами. Вони запроектовані як непролазні та випускаються в трьох діаметрах підіймальних труб: 315, 400 і 425 мм.

До основних складових частин колодязя відносяться: камера (прохідна або збірна), підіймальна труба і люк з телескопічною трубою (або з бетонним конусом).

Конструктивно пластикові ревізійні колодязі MAGNAPLAST створені таким чином, щоб гарантувати можливість їх швидкого і простого з'єднання з трубами зовнішньої каналізації MAGNAPLAST. Відповідна вантажність люка (клас міцності А-D) дозволяє вбудовувати їх в каналізаційну систему при різних умовах дорожнього руху: від газонів та скверів до автодоріг та під'їздів.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст