Монтаж
радіаторного опалення

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Монтаж радіаторного опалення

Ми підберемо Вам необхідну схему монтажу радіаторів відповідно до Ваших завданнями і обґрунтуємо, чому саме такою схемою монтажу радіаторів краще скористатися

Найнадійніший і поширений спосіб опалення - це обігрів будинку за допомогою радіаторів опалення. Не варто думати, що цей спосіб найпростіший. Залежно від поставленого завдання схема монтажу радіаторного опалення може бути різною. Найчастіше застосовуються кільцеві і променеві схеми.

Кільцева схема (система Тіхельмана) - одна з найнадійніших і бюджетних. В даному випадку труби йдуть по периметру будівлі, але можливі й інші варіанти. Кільцева схема є дуже надійною, якщо в ній задіяні дві труби (двотрубна система). В цьому випадку при відключенні будь-якого радіатора немає впливу на роботу всієї системи. Варто враховувати, що кільцева схема має певну межу по потужності радіаторів, а діаметри труб необхідно змінювати в залежності від черговості підключень приладів опалення. Це необхідно для рівномірного прогріву всіх радіаторів опалення.

Променева схема (колекторна система), в цьому випадку ставиться розподільний колектор і до кожного радіатора опалення тягнеться своя пара труб. Така схема не завжди зручна. Але є випадки, коли можна скористатися тільки такою схемою монтажу радіаторів. При такій схемі монтажу радіаторів значно збільшується довжина труби, відповідно збільшується вартість всієї системи опалення.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст