Монтаж
системи водоочищення

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Монтаж системи водоочищення

Компанія «Світ Інженерної Сантехніки» надає спектр послуг з підбору та установки систем фільтрації для очищення води з свердловин, колодязів, інших джерел

Ми встановлюємо сучасні високопродуктивні системи водоочищення в приватних, заміських будинках, квартирах, офісах, закладах громадського харчування, на підприємствах, пропонуємо надійне обладнання відомих зарубіжних брендів.

У нашій фірмі ви можете замовити розрахунок вартості установки системи очищення. Наші фахівці допоможуть вибрати відповідне обладнання під конкретні потреби.

«Світ Інженерної Сантехніки» пропонує сервісне обслуговування систем очищення води. Послуги з водопідготовки включають в себе наступне:

  • хімічний аналіз рідини;
  • підбір оптимального обладнання для водоочищення;
  • створення оригінальних схем для нестандартних завдань;
  • монтаж обладнання;
  • пусконалагоджувальні роботи.

Кваліфікований наладчик відрегулює обладнання під оптимальні параметри, які будуть забезпечувати максимальну ефективність водоочищення. Установка фільтрів для очищення води проводиться строго за інструкцією. Фахівці мають величезний досвід в монтажі обладнання від різних виробників.

Монтаж і налагодження устаткування здійснюються під контролем провідних фахівців. Це виключає ризик неякісного сервісу.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст