Монтаж
системи водопостачання

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Монтаж системи водопостачання

Для кожного клієнта буде підібраний проект системи, який максимально відповідає його потребам

Неможливо уявити комфортне життя без водопостачання та каналізації. Наявність води в крані і зливу в туалеті стало невід'ємною умовою комфортного існування всього людства.

Якщо монтаж водопостачання приватного будинку буде виконаний професіоналами, то Ви можете бути впевнені, що вони забезпечать надійну і довготривалу роботу системи. Пам'ятайте, що ремонтувати і виправляти помилки дорожче і довше, ніж створювати проект. Щоб водопостачання будинку було виконано на вищому рівні, його повинен випереджати якісно і професійно виконаний проект, в якому буде враховано тип будови, тиск води в трубах, споживання води кожною точкою і т. д.

Майстри компанії «Світ Інженерної сантехніки» здатні виконати навіть найскладніші замовлення. Кількість відпрацьованих об'єктів, отримані практичні навички і здатність швидко орієнтуватися в будь-яких ситуаціях дають можливість завжди відчувати себе впевнено. Такі якості дозволяють обслуговувати клієнта на високому професійному рівні. Для кожного клієнта буде підібраний проект, який максимально відповідає його потребам.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст