Монтаж
систем водовідведення

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Монтаж систем водовідведення

Компанія «Світ Інженерної Сантехніки» виконує монтаж систем каналізації різного типу - внутрішніх, зовнішніх і зливових

Завдяки багаторічному досвіду роботи компанія «Світ Інженерної Сантехніки» зайняла гідне місце на будівельному ринку. Звертаючись до нас, Ви потрапляєте в компанію, яка допоможе зберегти Ваші гроші, сили і час. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, в якості товарів яких ми не одноразово переконувалися і впевнені в їх надійності та довговічності.

Ми працюємо з власниками житлових, а також промислових будівель. Монтаж труб каналізації наші фахівці виконують вже не один рік, тому вони змогли отримати необхідний досвід і з легкістю вирішують різні труднощі, які нерідко виникають в процесі установки.

Всі роботи по установці повинні виконувати професіонали. Це дозволить уникнути проблем з деформацією труб, їх шумом, необхідністю дорогого прочищення і т. д.

Майстри компанії добре розбираються в характеристиках сантехніки різних виробників, тому вони допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст