Дренажні системи PIPELIFE

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Дренажні системи PIPELIFE

Дренажні системи PIPELIFE

PIPELIFE – один з потужних європейських виробників пластикових труб з більш ніж 100 різновидів полімерів. В даний час в концерні успішно працюють 34 заводи в 26 країнах світу. Головний офіс розміщується в Австрії. PIPELIFE є провідним постачальником систем пластикових труб для міської інфраструктури, промислових підприємств та сільського господарства.

Дренажні системи PIPELIFE застосовуються в тих сферах економіки та будівництва, де необхідне регулювання водного балансу, пониження вологості ґрунтів і відтік надмірної кількості води: в меліорації; у парках, спортивних майданчиках і зонах відпочинку; як системи водостоків будівель і підземних споруд; в дорожній інфраструктурі – біля автостоянок, майданчиків, тунелів.

Важливою перевагою гофрованих труб з ПВХ є мала вага (близько 20-ти разів менше ваги керамічних труб такого ж діаметру), завдяки чому транспортування та укладання труб значно дешевші й швидші. Дренажні системи PRAGMA з трубами великого діаметра (до 1000 мм) з поліпропілену PP-B призначені для осушення вулиць, площ, автомагістралей під проїзною частиною, під тротуарами, по узбіччях.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст