Труби та фітинги для опалення
і охолодження стінами чи стелею

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Труби та фітинги Pipelife

Труби та фітинги для опалення і охолодження стінами чи стелею

Компанія PIPELIFE була створена у 1989 році з ініціативи найбільшого у світі виробника будівельної кераміки, австрійського концерну Weineberger, заснованого у 1918 році, і бельгійського міжнародного хімічного концерну Solvay S.A. (1863 рік). Нині міжнародний концерн PIPELIFE INTERNATIONAL має виробничі потужності та представництва в усьому світі.

Поверхні, які обігріваються чи охолоджуються змонтованими під штукатуркою трубами настінного опалення, передають тепло в оточуюче середовище шляхом випромінювання. Більш низька температура теплоносія та сама конструкція виключає «спалювання кисню» в приміщенні, як у випадку з радіаторним опаленням.

Окрім житлових приміщень, опалення для стін або стелі раціонально використовувати в спа-салонах, басейнах, спортзалах, санаторно-профілактичних та лікарняних закладах, офісних та виробничих приміщеннях.

Система настінного опалення у літній період може використовуватися і для охолодження. У випадках, коли площі стін недостатньо для охолодження приміщення, можна задіяти площу стелі.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст