Про компанію
«Світ Інженерної Сантехніки»

Завантажте каталог нашіх об'єктів

Каталог об'єктів
Наша місія

Максимальне задоволення потреб клієнта шляхом надання йому комфортних рішень в області систем водопостачання і опалення

Під час будівництва об'єктів будь-якої складності виняткову значимість має вибір партнерів, підрядників і постачальників. Ми спеціалізуємося на проектуванні та монтажі систем для водопостачання, радіаторного опалення, теплої підлоги для житлових будинків, квартир, офісних та адміністративних будівель, а також приміщень торгового, складського і промислового призначення.

Компанія «Світ Інженерної Сантехніки» також займається продажем систем опалення та водопостачання, каналізації, систем фільтрації та очищення води.

Досвід роботи, професійний колектив і доступні ціни дозволяють нашій компанії займати гідне місце на ринку будівельних послуг.

Комплексний підхід дає нам можливість ретельно опрацювати всі можливі варіанти ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторних і підлогових опалювальних систем. Ми гарантуємо компетентний і висококваліфікований сервіс на етапі підбору обладнання, професійний монтаж і якісну пуско-наладку систем водопостачання та опалення.

Прагнучи до довірчого і довгострокового співробітництва з замовниками, ми надаємо всім нашим клієнтам вигідні партнерські умови.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст