Проектування
теплої підлоги

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Проектування теплої підлоги

При проектуванні систем водяних «теплих підлог» ми використовуємо схеми розкладки труб, які забезпечують найбільш рівномірний розподіл тепла по поверхні підлоги

Тепла підлога - це прекрасна можливість забезпечити комфортний мікроклімат у власній оселі.

Наші пропозиції мають важливу перевагу - фокус на персоналізацію. Це виражається в індивідуальному підході до замовника, з урахуванням його персональних потреб. Адже в проекті даної системи опалення враховуються відступи від стін, а також дотримуються відступи від планованих місць установки меблів. Тобто при проектуванні систем водяних «теплих підлог» ми намагаємося враховувати проекти дизайнерів або плани замовника з метою створення найбільш ефективної і надійної системи підлогового опалення.

У своїх проектах ми застосовуємо колекторно-променеву схему розводки водяної «теплої підлоги». Розташування колекторів водяної «теплої підлоги» проектується таким чином, щоб довжина прокладених труб між колекторами і зонами підлогового опалення була мінімальною. Це допоможе збалансувати систему «теплої підлог» і поліпшить регулювання температури в окремих приміщеннях.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст