Проектування
водопостачання

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Проектування водопостачання

Система водопостачання проектується таким чином, щоб подача і відведення води проводилися без перебоїв і з найменшими витратами за часом і коштами

Проектування систем водопостачання, як відповідальний етап будівництва, не можна виконувати не маючи необхідних знань і досвіду. Наші інженери виконають проектні роботи будь-якої складності. Це можливо завдяки накопиченому досвіду і використанню сучасних інструментів для проектування. Ми завжди в курсі розвитку технологій. Наше завдання – допомогти Вам не заплативши зайвого отримати сучасну і надійну систему, яка буде повністю відповідати Вашим потребам і чинним будівельним вимогам.

Подача води в будь-яку будівлю для задоволення як технічних, так і споживчих потреб повинна здійснюватися без перебоїв і постійно. Обрані в проекті варіанти побудови є базою для побудови системи в майбутньому, а тому всі рішення повинні бути оптимізованими. Проектування водопроводу - важливий момент в проекті будівлі.

Як і в проектуванні будь-якої інженерної системи, реалізація проектування водопроводу для кожного окремо взятого об'єкта робиться індивідуально, враховуючи особливості побудови, наявність поблизу інших систем і перетин з іншими комунікаціями.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст