Проектування
водовідведення

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Проектування водовідведення

Замовляти проект водовідведення краще у професіоналів з досвідом роботи. Кваліфікація і старанність співробітників нашої компанії - це якісна і надійна система водовідведення Вашого об'єкту

Може здатися, що проектування систем каналізації - непотрібна витрата коштів. Однак, як показує досвід, більшість проблем з експлуатацією і обслуговуванням системи виникає через те, що проект каналізації свого часу не був складений зовсім або був розроблений непрофесійно. Через неправильно обраний нахил або вигин трубопроводу можуть виникнути засмічення. Неякісні матеріали є частою причиною протікання каналізаційних труб або неприємного запаху в будинку. Якщо неправильно вибрати місце розташування септика або вигрібної ями, то в кращому випадку до них буде ускладнений доступ асенізаторської машини, а в гіршому - може відбуватися забруднення джерел питної води (свердловин і колодязів). Уникнути всіх цих труднощів дозволить грамотно розроблений проект каналізації приватного будинку.

Проекти зливових каналізацій також важливі. Непродумана система не впорається зі своєю метою - відводити воду від фундаментів будівель, доріг, тротуарів, газонів тощо. Отже, опадами поступово може розмиватися фундамент, а на дорогах і газонах буде застоюватися вода. Це не тільки створює незручності, псує зовнішній вигляд, але і шкодить дорожньому покриттю, газонам і рослинам.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст