Сталеві панельні радіатори
Purmo

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Сталеві панельні радіатори Purmo

Сталеві панельні радіатори Purmo

Пурмо – це назва невеликого містечка в північно-західній частині Фінляндії. Наприкінці 50-х років фірма «Пурмо-Продукт» купила невелику фабрику радіаторів – так і розпочалося виробництво перших панельних радіаторів під маркою PURMO, які повинні були протистояти суворому клімату північної Скандинавії.

На початку 70-х років фірма «Пурмо-Продукт» увійшла в концерн Rettig. Виробництво радіаторів було модернізовано та автоматизовано. Радіатори PURMO швидко завоювали Фінляндію, і почався їх експорт, зокрема до Німеччини. В інших європейських країнах концерн відкривав торговельні офіси. Сьогодні радіатори PURMO виготовлюються на двох фабриках: у Фінляндії та у Польщі, звідки вони постачаються більш ніж в 20 країн.

Під маркою PURMO також виробляються радіатори для ванних кімнат, дизайн-радіатори та обладнання для водяного підігріву підлоги.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст