Фільтри магістральні Pollet Water Group

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Фільтри магістральні Pollet Water Group

Фільтри магістральні Pollet Water Group

Навіть в межах одного бренду магістральні фільтри відрізняються за пропускною здатністю та принципом дії. Колбові фільтри мають широкий вибір картриджів для очищення води – від найпростіших механічних до спеціалізованих. Найголовніша перевага цього типу фільтрів – їх універсальність: обладнання врізається в водопровід як на холодну, так і на гарячу воду, справляється з будь-якими шкідливими домішками. Завдяки компактності та великому асортименту картриджів є можливість позбутися від різних проблем води в конкретному місці.

Більш економним варіантом для очищення води від механічних домішок є промивні фільтри, що проводять механічну очистку води, при цьому не потребують заміни картриджів та оснащені манометрами для контролю рівня забрудненості. Сітка 40 мікрон затримує усі механічні домішки. Деякі моделі промиваються автоматично та не потребують нагляду.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст