Фільтри зворотнього осмосу Pollet Water Group

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Фільтри зворотнього осмосу Pollet Water Group

Фільтри зворотнього осмосу Pollet Water Group

Pollet Water Group володіє більш ніж 30-річним досвідом в області розробки ультраефективних систем очищення комерційного і побутового призначення. Зворотні осмоси, системи знезалізнення, пом'якшення та інші побутові фільтри виробляються на самому передовому обладнанні, на підприємстві розташованому в Бельгії. А промисловими системами бренду з успіхом користуються компанії в області очищення води в Європі, Африці та на Близькому Сході.

Фільтри зворотнього осмосу від компаній PWG та Fitrons виводять з питної води 99,8% домішок, включаючи такі мінерали, як натрій, сульфат, хлор, а також осад та бактерії. Установки являють собою складний комплекс водопідготовки: від трьох до шести ступенів очищення. До складу обладнання входять: дво- або триступінчаті системи передфільтрації, автоматичний клапан, напівпроникна мембрана та картридж мінералізації. Pollet Water Group мають корпуси тільки з безпечного та екологічного пластику, високу якість усіх матеріалів та збірки.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст