Дренажні блоки STORMBOX

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Дренажні блоки STORMBOX

Дренажні блоки STORMBOX

Дренажний блок STORMBOX (PIPELIFE) – інноваційне рішення, що допомагає повністю позбутися проблеми затоплення ділянки, діє за принципом полів фільтрації, дренажних колодязів та фільтраційних траншей. Основним призначенням дренажних блоків є збір води, її накопичення й утримання, рівномірний розподіл води та передача її в ґрунт.

Дренажні блоки STORMBOX застосовують як в місцях зі щільним рухом транспорту, так і там, де його мало (присадибна ділянка, автостоянка). Блок вагою лише 8 кг здатен уміщувати в себе 206 літрів води. Монтаж блоків дуже простий і не потребує багато часу.

Надійність і довготривалість використання блоків забезпечується завдяки матеріалу – поліпропілену високої якості – надміцного, стійкого до вологи та перепаду температур. Саме тому системи дренажних блоків STORMBOX ефективно працюють протягом тривалого часу – понад 50 років при щоденній експлуатації з високим завантаженням. Блоки STORMBOX є найбільш економним варіантом для ефективного відводу стічних вод.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст